Чесним курсом

Соціальна програма

Викуп боргу/іпотеки у колектора

Організовуємо викуп Вашого боргу із пулу у «не дружніх» покупців/колекторів, забезпечуємо збереження іпотеки у Вашій власності та повне позбавлення боргу

Для кого:

Послуга необхідна для позичальників/боржників, право вимоги до яких було придбане «не дружніми особами», в т.ч. колекторами.

Що отримаєте:

а) придбання власного боргу за найнижчою ціною,
б) збереження іпотеки і ін. застави,
в) убезпечення себе від боргової залежності у майбутньому.

Етапи здійснення

(дії клієнтів та представників Соціальної програми «Чесним курсом»):

01.

Врегульовуємо Вашівідносини з Державною виконавчою службою, новим кредитором, з банком-банкрутом, діючим банком, іншими фінансовими установами тощо.

02.

У судовому порядку або у порядку, який визначений ФГВФО, визнаємо аукціони із продажу прав вимоги боргу такими, які не відбулися (порушення регламенту аукціону, порушення Ваших прав як позичальника, гаранта, іпотекодавця і т.д.).

03.

Здійснюємозахист Ваших праву судах віднеправомірнихпосягань на майно з боку колекторів, рейдерів та іншихшахраївчипогроз з їхсторони.

04.

Захищаємо Вас від свавілля ліквідаційних комісій банків-банкрутів, які сформували неправдиву інформацію про борг та негативно вплинули на Ваше майнове становище.

05.

Організовуємо викуп боргу з «новими кредиторами»/коллекторами за найнижчою ціною та не допускаємо втрату Вашого заставного майна (квартири, будинку, земельної ділянки, власної справи).

Ми відкриті для пропозицій та відповімо
на Ваші запитання

Напишіть із сайта...

Офіс у м.Київ

  • Київ, Антоновича (Горького), 12
    м. Льва Толстого
  • +38 (095) 305-28-10
  • +38‎ (098) 772-23-44
  • 4K.UKRN@gmail.com

Ми завжди поряд:

lviv
Львів
kharkiv-city
Харків
ukraine_kiev
Київ
herson
Херсон
odessa-city
Одеса