Чесним курсом

Соціальна програма

Як ми можемо допомогти Вам

Програми і послуги, діючі на данний момент

1. Забезпечуємо погашення Ваших боргів зі знижкою до 80%, гарантуємо перемогу у борговому аукціоні, забезпечуємо збереження іпотеки/майна у Вашій власності​

Етапи надання послуги:

 1. Організовуємо Вашу участь в аукціоні з продажу кредитного боргу зі знижкою до 80% від дійсної суми боргу.
 2. Реалізуємо заходи із гарантування перемоги в аукціоні, що дозволяє залишити предмет іпотеки у Вашій власності.
 3. Здійснюємо підготовчі заходи у проведенні аукціону та допуску Вас до боргового аукціону з продажу предмета іпотеки зі знижкою до 80%.
 4. Оформляємо право вимоги за кредитним договором та договором іпотеки на Вас, як на переможця аукціону.
 5. Знімаємо обтяження та заборону з іпотеки (квартири, будинку, земельної ділянки).

2. Гарантуємо перемогу боргового аукціону з можливою знижкою ціни до 80% та здійснюємо попереджувальні заходи із захисту Вашого майна

Етапи надання послуги:

 1. Встановлюємо факти порушення Ваших прав з боку банку-банкрута та інших суб’єктів: 1)завищення сум заборгованості за кредитом; 2)незаконного звернення стягнення на предмет іпотеки; 4)порушення прав малолітніх дітей тощо.
 2. Інформуємо кредиторів, організаторів аукціонів про проблемність та неможливість звернення стягнення на Ваш предмет іпотеки та іншого заставного майна.
 3. Накладаємо арешт, обтяження та заборону відчуження майна на Вашу користь з метою недопущення стягнення предмету іпотеки та іншого заставного майна.

3. Позбавляємо боргів за шахрайськими % (від 60% до 2000%), зберігаємо заставу у Вашій власності та захищаємо від свавілля кредиторів/колекторів

Етапи надання послуги:

 1. Надаємо інформацію про позичальника в частині: 1)актуальних судових спорів; 2)відкритих виконавчих проваджень; 3)знаходженні в реєстрі боржників; 4) володіння корпоративними правами ; 5)володінням нерухомим майном.

 2. Реалізуємо комплекс заходів із захисту Вашого майна та індивідуальну модель збереження Вашого майна.

 3. Аргументуємо кредитору можливість погашення Вашої заборгованості виходячи із Ваших можливостей, а не чиїхось забаганок.

 4. Організовуємо захист із залученням правоохоронних органів у випадку порушення Ваших прав, в т.ч. при незаконному тиску з боку кредиторів/колекторів.

 5. Представляємо Ваші інтереси в суді в процесі погашення боргів та захисті від незаконних дій кредиторів/колекторів.

4. Надаємо позику для збереження іпотеки та гарантованої оплати Вашої перемоги в борговому аукціоні чи погашення власного боргу

Етапи надання послуги:

 1. Надаємо грошові кошти для викупу Вами права вимоги на аукціоні за умови сплати від 50% ціни перемоги боргового аукціону.
 2. Ваша негативна кредитна історія не має істотного значення.

5. Організовуємо викуп Вашого боргу із пулу у «не дружніх» покупців/колекторів, забезпечуємо збереження іпотеки у Вашій власності та повне позбавлення боргу

Етапи надання послуги:

 1. Врегульовуємо Вашівідносини з Державною виконавчою службою, новим кредитором, з банком-банкрутом, діючим банком, іншими фінансовими установами тощо.

 2. У судовому порядку або у порядку, який визначений ФГВФО, визнаємо аукціони із продажу прав вимоги боргу такими, які не відбулися (порушення регламенту аукціону, порушення Ваших прав як позичальника, гаранта, іпотекодавця і т.д.).

 3. Здійснюємозахист Ваших праву судах віднеправомірнихпосягань на майно з боку колекторів, рейдерів та іншихшахраївчипогроз з їхсторони.

 4. Захищаємо Вас від свавілля ліквідаційних комісій банків-банкрутів, які сформували неправдиву інформацію про борг та негативно вплинули на Ваше майнове становище.

 5. Організовуємо викуп боргу з «новими кредиторами»/коллекторами за найнижчою ціною та не допускаємо втрату Вашого заставного майна (квартири, будинку, земельної ділянки, власної справи).

6. Здійснюємо юридичне супроводження і документальне оформлення погашення Вашого боргу та переоформлення іпотеки

Етапи надання послуги:

 1. Здійснюємо юридичне супроводження та оформлення договору відступлення права вимоги за кредитним договором до Вас.
 2. Здійснюємо юридичне супроводження та нотаріальне оформлення відступлення прав за договором іпотеки до Вас.

7. Знімаємо обтяження та заборону, яке накладено на Ваше майно, що було чи знаходиться в іпотеці чи під заставою

Етапи надання послуги:

 1. Готуємо пакет документів, необхідний для зняття іпотеки та заборони.

 2. Знімаємо з іпотеки (квартири, будинку, земельної ділянки) заборону, арешт.

8. Позбавляємо Вас надмірних податків при не погашенні чи прощенні боргу, не допускаємо виникнення «додаткового блага»

Етапи надання послуги:

 1. Визначаємо податкове зобов’язання та розмір податкового навантаження із сплати податків внаслідок прощення чи не погашення кредитного боргу. 
 2. Оптимізуємо надмірне податкове зобов’язання, зокрема: за рішеннями суду; за окремими цивільно-правовими комплексними угодами.

9. Захищаємо Ваше майно (іпотеку/заставу) при недостатності грошей на погашення боргу чи викупу його на борговому аукціоні

Етапи надання послуги:

 1. Встановлюємо факти порушення Ваших прав з боку банку-банкрута та інших суб’єктів: 1)завищення сум заборгованості за кредитом; 2)незаконного звернення стягнення на предмет іпотеки; 3)порушення прав малолітніх дітей тощо.

 2. Інформуємо кредиторів, організаторів аукціонів про проблемність та неможливість стягнення Вашого предмету іпотеки та іншого заставного майна.

 3. Накладаємо арешт, обтяження та заборону на Вашу користь з метою недопущення стягнення іпотеки та іншого заставного майна.
 4. Аргументуємо кредитору можливість погашення Вашої заборгованості виходячи із ваших можливостей, а не чиїхось забаганок.

 5. Організовуємо Ваш захист із залученням правоохоронних органів у випадку незаконного тиску з боку кредиторів/колекторів.

 6. Надаємо послуги з супроводження судового захисту Ваших прав з приводу позбавлення боргів та від незаконних дій кредиторів/колекторів.

 7. Організовуємо громадську підтримку проти Вашого виселення чи заволодіння колектором квартирою, будинком, земельною ділянкою.

10. Організовуємо банкрутство для позбавлення Вас від непосильних боргів та реструктуризації, прощення, списання боргів ізупинку нарахування відсотків та пені

Етапи надання послуги:

 1. Організовуємо та супроводжуємо добровільну ліквідацію (банкрутство) Вашої юридичної та готуємо фізичну особу до майбутнього банкрутства.
 2. Супроводжуємо податкову перевірку та організовуємо позбавлення від боргів Вас або Вашу організацію.
 3. Проводимо реструктуризацію вашого боргу за рішенням суду на вигідних для Вас умовах, звільняємо від неадекватних штрафів та непосильних виплат.
 4. Реалізуємо мирову угоду та/або план санації, що дозволить зберегти Ваше майно, реструктуризувати борги, уникнути штрафних санкцій
 5. Організовуємо контрольований продаж майна в процесі ліквідаційної процедури, закриття усіх виконавчих проваджень та завершення судових спорів.
 6. Знімаємо обмеження, що накладені на боржника, зокрема: заборона на виїзд за кордон тощо.

11. Представляємо Ваші інтереси в органах примусового стягнення для недопущення несправедливого відчуження Вашого майна

Етапи надання послуги:

 1. Супроводжуємо процедуру звернення стягнення із держаними та приватними виконавцями з метою недопущення дотримання Ваших прав.

 2. Захищаємо Ваше майно від продажу за несправедливою ціною тощо.

12.Відстоюємо Ваші права у суді та надаємо правову допомогу на усіх стадіях розгляду судового спору: для юридичних та фізичних осіб

Етапи надання послуги:

 1. Формуємо правову позицію для звернення до суду з позовами про захист Ваших прав, як позичальника, гаранта, поручителя, заставодавця, іпотекодавця, батьків малолітніх дітей, дітей-інвалідів тощо.

 2. Усудовому порядку або у порядку, який визначений ФГВФО, визнаємо аукціониі з продажу боргу такими, які не відбулися з причини порушення Ваших законних прав як позичальника, гаранта, іпотекодавця і т.д.

 3. Здійснюємо захист Ваших прав, як позичальника/боржника, у судах від неправомірних посягань на майно з боку колекторів, рейдерів та інших шахраїв чи погроз з їх сторони.

 4. Захищаємо від свавілля ліквідаційних комісій банків, які нарахували «надумані» борги чи іншим чином негативно вплинули на Ваше майнове становище.

Пропозиції та запитання

Напишіть із сайта...

Офіс у м.Київ

 • Київ, Антоновича (Горького), 12
  м. Льва Толстого
 • +38 (095) 305-28-10
 • +38‎ (098) 772-23-44
 • 4K.UKRN@gmail.com

Ми поряд:

lviv
Львів
kharkiv-city
Харків
ukraine_kiev
Київ
herson
Херсон
odessa-city
Одеса