Чесним курсом

Соціальна програма

Як отримати додаткову грошову позичку для гарантованої перемоги аукціону
(позбавлення від боргів)?

Про фінансову програму

Кредитна криза в Україні значно зменшила можливості із управління власними боргами. Тимчасова відсутність грошових коштів призводить до втрати вигідних можливостей із розвитку власної справи, позбавлення боргів та збереження майна, що передано під заставу. У зв’язку із цим, пропонуємо кредитну фінансову допомогу, яка дозволить не втратити вигідні можливості.

Ми розуміємо, що банкрутство близько 100 комерційних банків знищило кредитну історію близько половини українців, але не слід розчаровуватися, а слід діяти. При наданні позик негативна кредитна історія не має визначального значення. 

Етапи здійснення

(дії клієнтів та представників Соціальної програми «Чесним курсом»):

01.

Надаємо грошові кошти (рефінансуємо Вас, як покупця права вимоги) для викупу права вимоги на аукціоні на умовах часткової участі (сплати від 30% від суми перемоги безпосередньо переможцем). Ваша негативна кредитна історія не має істотного значення.

02.

Кредитуємо Вас, як переможця аукціону, для розширення власного мікро- та малого бізнесу, фінансування якого було пов’язане борговими відносинами із банками, але не обмежуючись цим.

Ми відкриті для пропозицій та відповімо
на Ваші запитання

Напишіть із сайта...

Офіс у м.Київ

  • Київ, Антоновича (Горького), 12
    м. Льва Толстого
  • +38 (095) 305-28-10
  • +38‎ (098) 772-23-44
  • 4K.UKRN@gmail.com

Ми завжди поряд:

lviv
Львів
kharkiv-city
Харків
ukraine_kiev
Київ
herson
Херсон
odessa-city
Одеса