Чесним курсом

Соціальна програма

Соціальна програма

Рефінансування боргу

Про фінансову програму

В межах Соціальної програми «Чесним курсом» надається фінансова підтримка Вас, як нашого клієнту, у придбанні прав вимоги за кредитом. Така підтримка здійснюється для поповнення недостатньої суми грошових коштів нашим клієнтам Соціальної програми «Чесним курсом» для забезпечення участі в аукціонах із придбання прав вимоги за кредитами в індивідуальних та колективних лотах.

Банки-партнери Соціальної програми «Чесним курсом» здійснюють рефінансування боргів та кредитування наших клієнтів на спеціальних умовах, що дозволяє не втратити можливість позбавитись боргів за ціною, що може бути більш ніж у 5 разів меншою від фактичної заборгованості перед банками-банкрутами. Більш того, програми рефінансу дозволяють зберегти заставне майно та убезпечити себе від: обмеження виїзду за кордон; неможливість банкрутства фізичної особи не дозволяє позбавитись боргів у майбутньому; убезпечити від незаконної діяльності колекторів, рейдерів, приватних виконавців тощо; автоматизованого арешту рахунків боржників; рейдерських атак на майно боржників тощо.

Етапи здійснення

(дії клієнтів та представників Соціальної програми «Чесним курсом»):

01.

Домовляєтесь про зустріч у головному офісі Соціальної програми «Чесним курсом» або в наших представництвах

02.

Укладаєте Договір на обслуговування, що дозволяє розпочати підготовку отримання попередніх рішень про рефінансування та кредитування клієнтів Соціальної програми «Чесним курсом».

03.

Надаєте представнику Соціальної програми «Чесним курсом» пакет документів, що необхідний для прийняття попереднього рішення із рефінансування та кредитування.

04.

Представники Соціальної програми «Чесним курсом» повідомляють Вас про попереднє рішення щодо рефінансування або кредитування.

05.

Направляємо Вас до фінансового партнера Соціальної програми «Чесним курсом» для укладання угод про рефінансування або кредитування.

06.

Забезпечуємо участь клієнта Соціальних програм «Чесним курсом» в аукціоні із придбання права вимоги за кредитом, який організовується акредитованою товарною біржою у межах Соціальної програми «Чесним курсом» на умовах сплати 3% від суми перемоги на торгах (сплачується тільки після перемоги на аукціоні).

Ми відкриті для пропозицій та відповімо
на Ваші запитання

Напишіть із сайта...

Офіс у м.Київ

  • Київ, Антоновича (Горького), 12
    м. Льва Толстого
  • +38 (095) 305-28-10
  • +38‎ (098) 772-23-44
  • 4K.UKRN@gmail.com

Ми завжди поряд:

lviv
Львів
kharkiv-city
Харків
ukraine_kiev
Київ
herson
Херсон
odessa-city
Одеса