Чесним курсом

Соціальна програма

Фінансова програма

Рефінансування боргів та кредитування

Про фінансову програму

Фінансова програма «Рефінансування боргів та кредитування» призначена для фінансової підтримки покупців (фізичних осіб та приватних підприємців) при придбанні прав вимоги за кредитами на відкритих торгах  (аукціонах).

Програма направлена на заміну дійсного боргового зобов’язання на інше, з врахуванням поточної ціни його придбання та стану фінансового ринку України. Базовою фінансовою вимогою для участі покупця права вимоги (боргу) у цій програмі є — наявність власних коштів не менше, ніж на 30% (від суми придбання права вимоги на аукціоні).

Програма дозволяє придбати борги із можливою знижкою до -80% від їх стартової ціни на аукціоні (балансової вартості в комерційному банку або іншої фінансової установи) з початковою оплатою лише 30% від  переможної ціни аукціону.

Основні блоки програми

1.

Вимоги до особи – потенційного позичальника.

Для участі у Фінансовій програмі «Рефінансування боргів та кредитування» потенційний позичальник повинен мати змогу профінансувати  понад 30 % (від ціни перемоги на торгах), а іншу частину може отримати у вигляді нового фінансового запозичення.

Крім наявності власних коштів, в обсязі 30% від прогнозної перемоги на торгах, потенційний позичальник має відповідати іншим вимогам.

2.

Попереднє рішення про рефінансування та кредитування.

Для отримання попереднього рішення про рефінансування  боргу або кредитування, слід надати пакет документів (у вигляді сканованих оригіналів) на електронну адресу bezborgivinfo@ukr.net або особисто за адресою Соціальних програм «Чесним курсом».

3.

Алгоритм отримання рефінансування боргів та кредитування

Після отримання потенційним позичальником попереднього зобов’язання із рефінансування боргів та кредитування, слід дотримуватися наступного порядку дій.

 • 1. Виконати умови допуску на торги.
 • 2. Укласти договір купівлі-продажу права вимоги з фінансовою установою, яка представлятиме Ваші інтереси на електронних торгах (аукціоні) і надати фінансові вказівки стосовно його придбання.
 • 3. Здійснити частковий платіж фінансовій установі в обсязі 5% від вартості права вимоги за кредитом
 • 4. Після придбання права вимоги, завершити розрахунки з фінансової установою.
 • 5. Отримати пакет документів, з належним оформленням зміни кредитора на користь покупця (нового кредитора).

Ми відкриті для пропозицій та відповімо
на Ваші запитання

Напишіть нам

Офіс у м.Київ

 • Київ, Антоновича (Горького), 12
  м. Льва Толстого
 • +38 (095) 305-28-10
 • +38‎ (098) 772-23-44
 • 4K.UKRN@gmail.com

Ми завжди поряд:

lviv
Львів
kharkiv-city
Харків
ukraine_kiev
Київ
herson
Херсон
odessa-city
Одеса