Чесним курсом

Соціальна програма

Як позбавитись боргів на найбільш вигідних законних умовах
(знижка 80%)?

Про фінансову програму

Програма дозволяє прийняти участь в електронних аукціонах із продажу активів банків-банкрутів, які організовуються Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО). Участь у таких аукціонах дозволяє придбати право вимоги боргу із знижкою до 80% від стартової ціни, тобто лише за 20% від суму дійсного боргу. Це, в свою чергу, дозволяє зберегти заставне майно, а також повністю позбавляє боргів.

Етапи здійснення

(дії клієнтів та представників Соціальної програми «Чесним курсом»):

01.

Ініціюємо відображення актуального стану Вашої заборгованості в системах обліку (реєстрах даних).

02.

Надаємо послуги з захисту прав позичальника, заставодавця, іпотекодавця з приводу порушень законних прав та інтересів, що виникли до дати проведення аукціону з продажу Вашого права вимоги.

03.

Проводимо реєстрацію Вас, як учасника електронних торгів та готуємо до допуску і організовуємо Вашу участь, супроводжуємо Вашу участь в аукціоні (торгах) із придбання боргу (права вимоги) за ціною придбання до 20% від дійсної заборгованості (дисконт/знижка до 80%).

04.

Організовуємо нотаріальне посвідчення договору про відступлення права вимоги до Вас, як переможця аукціону(виїзд нотаріуса на місце здійснення нотаріальних дій) та оформлюємо зміну іпотекодержателя за правом вимоги (боргом).

05.

Супроводжуємо процес оскарження аукціонів з метою визнання результатів аукціонів такими, що не відбулись, у випадку порушення порядку їх проведення та порушення Ваших прав, як учасника аукціону. Супроводжуємо процес повернення на Ваш розрахунковий рахунок гарантійних сум та суми, що сплачена за виграний аукціон.

06.

Формуємо правову позицію у перемовинах з «недружніми кредиторами» з метою позбавлення від боргів та збереження застави і іншого майна.

Пропозиції та запитання

Напишіть із сайта...

Офіс у м.Київ

  • Київ, Антоновича (Горького), 12
    м. Льва Толстого
  • +38 (095) 305-28-10
  • +38‎ (098) 772-23-44
  • 4K.UKRN@gmail.com

Ми поряд:

lviv
Львів
kharkiv-city
Харків
ukraine_kiev
Київ
herson
Херсон
odessa-city
Одеса