Чесним курсом

Соціальна програма

Соціальні програми 

Чесним курсом

Ідея створення соціальних програм

Ідея соціальних програм у сфері фінансових відносин, де органічно були б поєднані інтереси виваженого українського споживача та учасників фінансового ринку України виникла значно раніше, ніж з’явилась можливість її впровадження.

Соціальні програми «Чесним курсом» є кроками у формуванні суспільних змін в сфері відносин приватної власності та повсякденних фінансових відносинах між фізичними особами тощо.

Не викликає сумніву той факт, що фінансовий ринок наскрізь пронизаний корупцією, беззаконням у формі «закону для обраних». Більш того, фінансові шахраї, рейдери, колектори, так звані «непохитні комерційні банки-банкрути» та інші «всюдисущі свої» вже завдали достатньої шкоди майну українців і далі продовжують паразитувати.

Неетична сторона фінансових відносин, що є фундаментом феномену масового фінансового шахрайства в Україні, повинна бути зміненою. Цей аспект сьогодення, надіємося, не потребує дискусій.

Довіра людей, якою донедавна була наділена фінансова система України, у т.ч. банківський сектор та сектор фінансової інфраструктури, на жаль, надломлена. Резонансні акції відстоювання законності і справедливості Укарінськими Громадськими організаціями яскраво ілюструють дійсний стан справ.

Основна місія соціальних програм «Чесним курсом» —
забезпечення взаємної поваги, чесності, зручності, відповідальності та рівноправності у сфері фінансових послуг.

Участь професійних учасників національного фінансового ринку в соціальній розбудові приватного економічного сектора та запровадження етики фінансових відносин дозволить пришвидшити настання фінансової цивілізованості та дозволять зберегти власність виважених споживачів фінансових послуг, не перекладаючи усі ризики на саму незахищену одиницю нашого суспільства – українця.

Свою частинку суспільної свідомості в Соціальні програми «Чесним курсом» доклали громадські організації, комерційні банки, товарні електронні біржі та інші професійні учасники фінансового ринку України. Соціальна програма «Чесним курсом», усвідомлюючи свою суспільну відповідальність, направляє свій досвід на законне сприяння у вирішенні справедливих особистих майнових, в т.ч. фінансових потреб українців.

Пропозиції та запитання

Напишіть із сайта...

Головний офіс

  • Київ, Антоновича (Горького), 12
    м. Льва Толстого
  • +38 (095) 305-28-10
  • +38‎ (098) 772-23-44
  • 4K.UKRN@gmail.com

Ми завжди поряд:

lviv
Львів
kharkiv-city
Харків
ukraine_kiev
Київ
herson
Херсон
odessa-city
Одеса

Copyrights © 2010-2018. All Rights Reserved.